Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 13 x 56 cm (h x b) |
Incl. lijst | 20 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 19-3-2024 om 21:21 |
Eindtijd | 28-3-2024 om 21:20 |