5. Sonja Besselink

Sonja Besselink (1946)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Sonja BESSELINK (Amsterdam 1946)

Sonja Besselink - 2 schilderijen en 1 boek kopen? Bied vanaf 40!

Sonja Besselink - 2 schilderijen en 1 boek

Geplaatst doorMiles

Eindtijd15-08-2021 om 10:15

Jaartal1991
TechniekAcryl
Afmetingen26.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst