Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets
Anton Geerlings - Hardstenen gepolijst beeld - geabstraheerd figuur
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Acryl |
Drager | Karton |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 72 x 54 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig, kleurrijk schilderij van kunstenaar Stieni Foppen. Foppen was in de jaren 90 actief als kunstschilder en werkte vanuit Harderwijk. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Acrylverf op karton.
Het schilderij is afkomstig uit een bedrijfscollectie.
Het werk is in goede staat en in een Barth lijst ingelijst.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 26-2-2021 om 16:37 |
Eindtijd | 12-3-2021 om 15:06 |