Stijn Peeters - Zonder Titel - Verkocht

Stijn Peeters - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Stijn Peeters - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 50!Stijn Peeters - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 50!Stijn Peeters - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 50!Stijn Peeters - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Johnjonas
FA. (5)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
  • Stijn Peeters (1957)
Jaartal2007
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen160 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stijn Peeters 1957, woonachtig en werkzaam te Eindhoven,  vervaardigde meerdere houtsnedes met figuren, welke o.a. geëxposeerd zijn in het Van Abbemuseum te Eindhoven.
Eėn van deze houtsnedes stond model voor deze grote zeefdruk op groot formaat op zwaar museumkarton

Stijn Peeters (1957)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Johnjonas
FA. (5)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
120 cm
160 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-03-2020 om 22:47
Eindtijd:19-04-2020 om 17:40
Wyn2014
19 apr. / 15:26
€ 50