Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford - Verkocht

Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford kopen? Bied vanaf 25!
Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford kopen? Bied vanaf 25!Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford kopen? Bied vanaf 25!Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford kopen? Bied vanaf 25!Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford kopen? Bied vanaf 25!Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford kopen? Bied vanaf 25!Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford kopen? Bied vanaf 25!Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford kopen? Bied vanaf 25!Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford kopen? Bied vanaf 25!Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford kopen? Bied vanaf 25!Terry McKivragan - The city barge strand on the green , Brentford kopen? Bied vanaf 25!
  • Terry McKivragan (1929-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Litho nr 11/50 op achterzijde het echtheid certificaat

Bij biedingen onder de €25 komen en €5 veilingkosten bij

Bij verzending €10 komt er €10 verpakking kosten bij ophalen is gratis

Terry McKivragan (1929-2012)

Engels Engels

Geplaatst door  Pter

Lid sinds 2020
9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2022 om 21:38
Eindtijd:07-12-2022 om 19:36
klaasmeeter
07 dec. / 11:08
€ 25