Thamine Tadama-Groeneveld - VISSERS AAN HET STRAND / OLIEVERF DOEK / 106x133cm / KADER / SIG
Omschrijving
Thamine Tadama-Groeneveld (1871-1938)
Type kunstwerk
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Olieverf
Drager
Canvas (Doek)
Onderwerp
Zeegezicht
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
78 x 102 cm (h x b)
Incl. lijst
106 x 133 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Thamina Tadama-Groeneveld (1871-1938). Vissers aan het strand. Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek: 78x102cm. Gesculpteerde kader: 106x133x10cm. Craquelures in het doek. Golving onderaan het doek.
GEEN verzending mogelijk. ALLEEN ophalen na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE). Bezichtiging op voorhand steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Redelijk
Craquelures in het doek.
Golving onderaan het doek.
koeriersdienst