Thea van Doorn. Grappige en kleurrijke Zeefdruk -Retraite-. - Verkocht

Thea van Doorn. Grappige en kleurrijke Zeefdruk -Retraite-. kopen? Bied vanaf 27!

Verkoopprijs: € 27,00

Thea van Doorn. Grappige en kleurrijke Zeefdruk -Retraite-. kopen? Bied vanaf 27!Thea van Doorn. Grappige en kleurrijke Zeefdruk -Retraite-. kopen? Bied vanaf 27!Thea van Doorn. Grappige en kleurrijke Zeefdruk -Retraite-. kopen? Bied vanaf 27!Thea van Doorn. Grappige en kleurrijke Zeefdruk -Retraite-. kopen? Bied vanaf 27!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Thea van Doorn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke kleurrijke zeefdruk van Thea van Doorn.

Titel: Retraite.

Materiaal: Zeefdruk op geschept papier.

Afmetingen blad: 25 cm x 32,5 cm.

Afmetingen beeld: 21,5 cm x 28,5 cm.

Oplage: 25/30.

Jaartal: Onbekend.

Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder).

Ingelijst: Nee.

Conditie:  In zeer goede staat.

Verzending: Door Post.nl met Track and Trace, Nederland € 12,50. Naar België: € 17,50.

Thea van Doorn (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Dit item is verkocht voor 27,00
Starttijd:04-04-2017 om 11:00
Eindtijd:15-04-2017 om 20:00
AlbertP25
14 apr. / 21:06
€ 27