5. Thea van Doorn

Thea van Doorn (1947)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

Thea van Doorn

Tekenaar, Schilder, Graficus

Geboren te Apeldoorn in 1947.

Thea van Doorn beoefent een hoop verschillende technieken, maar tekenen is toch wel de discipline die zij het meest intensief beoefent. Nadat Thea van Doorn van de academie kwam heeft zij altijd getekend, waardoor er een soort getekend dagboek van haar leven is ontstaan. Ze schetst de mensen om haar heen, aan tafel, de krant lezend, op het strand.

Naast het tekenen vervaardigt Thea van Doorn gouaches en penseeltekeningen met dekkende waterverf. Ook is zij gaan werken met keramiek en maakt van Doorn grafiek (o.a. zeefdrukken, lino’s). De laatste jaren zijn haar schilderijen abstracter van aard geworden. De laatste drie jaar heeft Thea van Doorn vooral besteed aan het ontwikkelen van haar schildershandschrift. Van Doorn maakte een reeks expressieve schilderijen, opgebouwd uit meerdere lagen.

Thea van Doorn heeft regelmatig exposities, verzorgt werk in opdracht en maakt illustraties voor o.a. NRC Handelsblad en M Magazine.

Thea van Doorn volgde haar opleiding aan de Rotterdamse Academie voor Beeldende kunsten te Rotterdam. Zij woont en werkt te Rotterdam.

Thea van Doorn - Ongetiteld - Leuke zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!

Thea van Doorn - Ongetiteld - Leuke zeefdruk

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd01-08-2021 om 21:19

Jaartal1997
Afmetingen67.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst