Theo Koster - Dortmund

Theo Koster - Dortmund kopen? Bied vanaf 25!

Theo Koster - Dortmund

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Koster - Dortmund kopen? Bied vanaf 25!Theo Koster - Dortmund kopen? Bied vanaf 25!Theo Koster - Dortmund kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1088 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Theo Koster (1952)
Jaartal1998
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • GRATIS VERZENDING in NL
  • Beeldformaat: 14 x 16 cm
  • Genummerd (nummer wijkt af van de foto)
  • Drukgangen: 10
  • De zeefdrukken zijn met de hand gedrukt op geschept papier.

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1088 verkochte items
20 cm
29 cm

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-01-2021 om 10:13
Eindtijd:26-01-2021 om 21:55

Biedingen (1):

AVGRB
26 jan. / 21:44
€ 25