Theo Koster - E.A. oplage abstracte kunst ingelijst in Museumglas - Verkocht

Theo Koster - E.A. oplage abstracte kunst ingelijst in Museumglas kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Koster - E.A. oplage abstracte kunst ingelijst in Museumglas kopen? Bied vanaf 50!Theo Koster - E.A. oplage abstracte kunst ingelijst in Museumglas kopen? Bied vanaf 50!Theo Koster - E.A. oplage abstracte kunst ingelijst in Museumglas kopen? Bied vanaf 50!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 32 x 113 cm (h x b)
Incl. lijst 53.5 x 134.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A.
Prachtig werk van Theo Koster uit de E.A. oplage. In perfecte staat en ingelijst in museumglas.

Theo Koster (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  YuriRijvers
Lid sinds 2022
3 verkochte items
Alle items (0)
134.5 cm
53.5 cm
113 cm
32 cm