Theo Koster - Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm - Verkocht

Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm kopen? Bied vanaf 1!Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm kopen? Bied vanaf 1!Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm kopen? Bied vanaf 1!Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm kopen? Bied vanaf 1!Theo koster, bewerkte zeefdruk, 55x55x5 cm kopen? Bied vanaf 1!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtig bewerkte zeefdruk (collagetechniek) van de kunstenaar theo koster hand geschept dik papier op linnen op spieraam gesigneerd en genummerd 41/90 galerie verkoopwaarde 650 €