Theo Koster - Theo Koster: 'Den Haag' (Zeefdruk, ingelijst) - Verkocht

Theo Koster: 'Den Haag' (Zeefdruk, ingelijst) kopen? Bied vanaf 165!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Koster: 'Den Haag' (Zeefdruk, ingelijst) kopen? Bied vanaf 165!Theo Koster: 'Den Haag' (Zeefdruk, ingelijst) kopen? Bied vanaf 165!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige zeefdruk, met veel specifieke details en het kenmerkende mooie kleurgebruik van Theo Koster. Er is een fragment van een landkaart in verwerkt. Door de prachtige druktechniek lijkt deze zeefdruk daardoor haast een collage.

Titel:  'Den Haag'

Jaartal:  1998

Afmetingen beeld:  18 cm x 16  cm  (Blad/Lijst: 36 cm x 36 cm)

Gesigneerd: Ja, met de hand gesigneerd door de kunstenaar

Oplage:  125

Genummerd:  103

Ingelijst: Ja, met passe-partout

Techniek: Collage (zeefdruk met fragment van kaart van Zuid Holland)

Materiaal: Geschept papier

Herkomst:  Gekocht bij (voormalige) Galerie Inkt in Den Haag

Galeriewaarde:  350 Euro

Conditie:  Onberispelijk (als nieuw)

Verzendkosten/Ophalen:  Ophalen