| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige zeefdruk, met veel specifieke details en het kenmerkende mooie kleurgebruik van Theo Koster. Er is een fragment van een landkaart in verwerkt. Door de prachtige druktechniek lijkt deze zeefdruk daardoor haast een collage.
Titel: 'Den Haag'
Jaartal: 1998
Afmetingen beeld: 18 cm x 16 cm (Blad/Lijst: 36 cm x 36 cm)
Gesigneerd: Ja, met de hand gesigneerd door de kunstenaar
Oplage: 125
Genummerd: 103
Ingelijst: Ja, met passe-partout
Techniek: Collage (zeefdruk met fragment van kaart van Zuid Holland)
Materiaal: Geschept papier
Herkomst: Gekocht bij (voormalige) Galerie Inkt in Den Haag
Galeriewaarde: 350 Euro
Conditie: Onberispelijk (als nieuw)
Verzendkosten/Ophalen: Ophalen
| Transport | |
| Garantie | |