Theo Koster - Theo Koster, gemengde techniek in lijst, zonder titel - Verkocht

Theo Koster, gemengde techniek in lijst, zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Groot werk van Theo Koster (ca 1x1m incl lijst) in zijn bekende stijl: grafisch werk met extra toegevoegde elementen, waardoor het toch een uniek werk wordt. Handgesigneerd, in houten lijst. Titel onb. In uitstekende staat, kleine gebruikssporen op de lijst. Oorspr galerieprijs € 875,-.

Op te halen in Tiel (vaak) of Nijmegen (1x pw).

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel of nijmegen, Nederland

Theo Koster (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Core
11 verkochte items
Alle items (0)