Theo Koster - Theo Koster: grote ingelijste zeefdruk 'Poeme 1' - Verkocht

Theo Koster: grote ingelijste zeefdruk 'Poeme 1' kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Koster: grote ingelijste zeefdruk 'Poeme 1' kopen? Bied vanaf 295!Theo Koster: grote ingelijste zeefdruk 'Poeme 1' kopen? Bied vanaf 295!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer mooie, grote zeefdruk van de bekende schilder Theo Koster

Prachtige kleuren, werkelijk schitterend groot werk. De zeefdruk is opgebouwd uit 27 drukgangen. Dit prachtige werk in warme kleuren is professioneel ingelijst met zilverkleurige lijst, passe-partout en glas. De conditie is als nieuw.

Naam:  Poeme 1

Techniek:  Zeefdruk

Oplage:  100

Nummer:  77

Datum:  1-08-2000

Lijst:  Breedte 114 cm;  Hoogte 102 cm

Beeld:  Breedte 90 cm;  Hoogte 60 cm

Actuele galeriewaarde:  € 850,00  (incl. inlijsting)

Theo Koster (Emmeloord, Nederland, 1952) volgde zijn opleiding aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam en aan de Academie voor Beeldende Kunst in Arnhem. Toen al waren zijn schilderijen landschappelijk van aard, zij het ingetogener dan zijn meer recente werk. Hij ontwikkelde een eigen beeldtaal die hij tot op de dag van vandaag gebruikt en uitbreidt.

Kenmerkend voor zijn werk is de vlakverdeling. Grootse luchten boven land of water met een lage horizon; het heldere kleurgebruik is eigentijds. Zijn gevoel voor de juiste kleurkeuze en de dynamische verfbehandeling creëren een specifieke sfeer in elk afzonderlijk schilderij. Verder maakt hij gebruik van grafische - en collagetechnieken.

In zijn speelse en verhalende schilderijen heerst gelijkertijd rust, waardoor er bijna als vanzelfsprekend een compositorisch evenwicht ontstaat. In zijn doeken verwerkt hij een thema dat ons collectief bezighoudt: de zingeving van het menselijk bestaan. Tijdens dit proces legt hij de verbinding met zijn eigen leven, zijn persoonlijk engagement en daarbij hanteert hij een symbolische beeldtaal.

Ophalen:  Bij ingelijst werk wordt geadviseerd dit werk op te halen ivm mogelijke beschadiging tijdens de verzending. Kunstwerken kunnen na afspraak (via email of telefoon) worden opgehaald in Den Haag; eventueel op NS-station CS Den Haag. U betaalt bij ophalen uiteraard geen extra kosten.

Verzenden:  Bij verzending wordt het kunstwerk goed ingepakt (beschermend plastic, stevig karton, etc.). Kunstwerken kunnen daarbij aangetekend worden verzonden tegen betaling van de standaard TNT verzendkosten (op verzoek ook met Track & Trace). Ik geef hierbij als verkopende partij expliciet aan dat ik geen verantwoordelijkheid draag/neem voor schade aan het kunstwerk en/of het passe-partout en/of de inlijsting en/of de glasplaat door behandeling van PostNL en/of TNT post.