| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Geweldig mooi, indrukwekkend werk van Theo Koster
Theo Koster (Emmeloord, Nederland, 1952) volgde zijn opleiding aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam en aan de Academie voor Beeldende Kunst in Arnhem. Toen al waren zijn schilderijen landschappelijk van aard, zij het ingetogener dan zijn meer recente werk.
Hij ontwikkelde een eigen beeldtaal die hij tot op de dag van vandaag gebruikt en uitbreidt. Kenmerkend voor zijn werk is de vlakverdeling; grootse luchten boven land of water met een lage horizon en helder kleurgebruik. Zijn gevoel voor de juiste volle kleurkeuze en de dynamische verfbehandeling creëren een specifieke sfeer in elk afzonderlijk schilderij.
Prachtige verstilde zeefdruk, met veel details en het kenmerkende mooie kleurgebruik van Theo Koster, waarbij vooral zijn intense blauw indruk maakt.
Titel: ' Weerspiegeling '
Jaartal: 1996
Afmetingen beeld: 70 cm x 58 cm (Blad/Lijst: 93 cm x 74 cm)
Gesigneerd: Ja, met de hand gesigneerd door de kunstenaar
Oplage: 410
Genummerd: 365
Techniek: Zeefdruk, gedrukt door meesterdrukker Wout van der Vet
Ingelijst: Ja, professioneel ingelijst in houten lijst met zuurvrij passe-partout en glas
Galeriewaarde: 325 Euro
Conditie: Onberispelijk (als nieuw)
Ophalen: Bij met glas ingelijst werk wordt nadrukkelijk geadviseerd dit werk op te halen ivm mogelijke glasbreuk tijdens de verzending. Kunstwerken kunnen na afspraak (via email of telefoon) worden opgehaald in Den Haag; eventueel op NS-station CS Den Haag. U betaalt bij ophalen uiteraard geen extra kosten.
Verzenden: Bij verzending wordt het kunstwerk goed ingepakt (beschermend plastic, stevig karton, etc.). Kunstwerken kunnen daarbij aangetekend worden verzonden tegen betaling van de standaard TNT verzendkosten (op verzoek ook met Track & Trace).
Verzendkosten: Dit werk kan voor € 6,75 binnen Nederland worden verzonden in een pakket via PostNL (aangetekend € 8,05). Verzending naar andere landen in overleg.
| Transport | |
| Garantie | |