| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Theo Koster Titel La Liason I met de Hand Gesigneerd
Afmetingen Beeld 40 x 80 cm.
Oplage nummer 18 / 100 op hand geschept Papier
Conditie Nieuw Nooit Ingelijst Geweest.
Prachtig tweeluik van Theo Koster getiteld La liaison I en II. De zeefdrukken zijn opgebouwd uit maar liefst 27 dikke kleurgangen en zijn prachtig van kleur en detail. De oplage is zéér beperkt, slechts 100
OPGELET Werk is NIET INGELIJST ALLEEN ALS VOORBEELD
| Transport | |
| Garantie | |