Theo Koster - Theo Koster Titel La Liason II Met de Hand Gesigneerd. - Verkocht

Theo Koster Titel La Liason II Met de Hand Gesigneerd.  kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Koster Titel La Liason II Met de Hand Gesigneerd.  kopen? Bied vanaf 125!Theo Koster Titel La Liason II Met de Hand Gesigneerd.  kopen? Bied vanaf 125!Theo Koster Titel La Liason II Met de Hand Gesigneerd.  kopen? Bied vanaf 125!Theo Koster Titel La Liason II Met de Hand Gesigneerd.  kopen? Bied vanaf 125!Theo Koster Titel La Liason II Met de Hand Gesigneerd.  kopen? Bied vanaf 125!Theo Koster Titel La Liason II Met de Hand Gesigneerd.  kopen? Bied vanaf 125!Theo Koster Titel La Liason II Met de Hand Gesigneerd.  kopen? Bied vanaf 125!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Theo Koster Titel La Liason II met de Hand Gesigneerd

Afmetingen Beeld 40 x 80 cm.

Oplage nummer 15 / 100 op hand geschept Papier

Conditie Nieuw Nooit Ingelijst Geweest.

Prachtig tweeluik van Theo Koster getiteld La liaison I en II. De zeefdrukken zijn opgebouwd uit maar liefst 27 dikke kleurgangen en zijn prachtig van kleur en detail. De oplage is zéér beperkt, slechts 100

OPGELET Werk is NIET INGELIJST GEWEEST ALLEEN ALS VOORBEELD

Theo Koster (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  theo861
93 verkochte items
Alle items (0)