Een zeer fraai werk van Theo Koster - Bij dit werk is er gewerkt met een gemende techniek. Het werk kan direct aan de muur worden gehangen. Het werk is in goede staat. Ook maakte het eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. De collage van epoxy is stevig van opzet en structuur - Het is dus een origineel werk met een eigen ophang systeem.
Kenmerken:
Type Grafiek (handgesigneerd) Periode 1945 t/m 1999 Techniek Gemengde Druktechniek Drager Papier Ingelijst Niet Ingelijst Afmetingen 46 cm x 71 cm (h x b) Gesigneerd Handgesigneerd Oplage 10/10 Oorspronkelijke galerieprijs: €695,-
Verzending:
Afhalen in Leiderdorp heeft de voorkeur - Anders via Post.nl (NL 15 euro - BE 25 euro) - Anders tegen de daadwerkelijk te maken kosten
Zeer Goed
Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie - Het had ooit een galerie waarden van 695,00 euro en is in Goede staat.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50