Theo Koster - Zonder titel - Verkocht

Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een zeer herkenbare prent van Theo Koster.

Deze zeefdruk heeft geen grote oplage 60 stuks. Deze is 48/60

Deze fraaie prent is ingelijst in een aluminum lijst.

Afmetingen: zonder lijst 40/30 ingelijst 58/48

Exclusief verzendkosten

Theo Koster (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Adriana52
60 verkochte items
Alle items (0)