| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een zeer herkenbare prent van Theo Koster.
Deze zeefdruk heeft geen grote oplage 60 stuks. Deze is 48/60
Deze fraaie prent is ingelijst in een aluminum lijst.
Afmetingen: zonder lijst 40/30 ingelijst 58/48
Exclusief verzendkosten
| Transport | |
| Garantie | |