Theo Lode de Leede - Afrikaan, traditioneel - Verkocht

Theo Lode de Leede - Afrikaan, traditioneel kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 80,00

Theo Lode de Leede - Afrikaan, traditioneel kopen? Bied vanaf 100!Theo Lode de Leede - Afrikaan, traditioneel kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Margie
FA. (23)

333 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Theo Lode de Leede (1934-2004)
TypeFotografie
TechniekC-Print
StijlAfrikaans
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dat de fotograaf veel heeft gereisd bewijst deze mooie kleurenfoto. Aan de achterzijde gestempeld.

als nieuw

Theo Lode de Leede (1934-2004)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Margie
FA. (23)

333 verkochte items
45 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:02-10-2019 om 12:48
Eindtijd:16-12-2019 om 00:20
Keptunkurk
15 dec. / 22:09
€ 80