Theo Mackaay - 2 vrouwen - Verkocht

Verkoopprijs: € 1.150,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Mackaay - 2 vrouwen kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  Antheus2020
FA. (1)

Lid sinds 2020
23 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Theo Mackaay (1950)
Jaartal1998
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
Lijst100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Mackaay
kan worden afgrkeverd voor de kerst
met koerier.

Theo Mackaay (1950)

Alle items van deze kunstenaar(22)
Geplaatst door  Antheus2020
FA. (1)

Lid sinds 2020
23 verkochte items
80 cm
100 cm
70 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 1.150,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-12-2020 om 15:01
Eindtijd:21-12-2020 om 23:04
Victor219
21 dec. / 21:29
€ 1000