Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Collage |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 43 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Origineel werk van de boeddhistische kunstenaar Theo Niermeijer. Werk van Niemeijer is de basis van vele grote verzamelaars in Nederland en België. In zijn oeuvre speelt hij met ijzer zowel als object en als in zijn roestdrukken. Spelen en de vergankelijkheid van het leven vormen zijn grote thema's. Hij maakte dit werk in zijn atelier op Zeeburg. Het werk heeft een lijst met zuurvrij passe partout. U kunt het werk direct ophangen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Starttijd | 11-2-2024 om 13:19 |
Eindtijd | 26-2-2024 om 20:00 |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |