Theo Onnes - Kermispaard

Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 990!
Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 990!Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 990!Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 990!Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 990!Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 990!Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 990!Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 990!
  • Theo Onnes (1957)
Jaartal2009
TechniekAcryl
StijlRealistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit bijzondere kinderportret van een meisje op een draaimolenpaard is geschilderd op een oude PTT postzak. Het doek is gespannen op een spieraam. Theo Onnes staat bekend om zijn dierenschilderijen.

Theo Onnes (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Cop
18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
100 cm
100 cm
Starttijd21-1-2024 om 14:25
Eindtijd29-1-2024 om 19:29
Openingsbod € 990
ObjectlocatieAmersfoort,  Nederland