Theo Onnes - Kermispaard

Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 1150!
Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 1150!Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 1150!Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 1150!Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 1150!Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 1150!Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 1150!Theo Onnes - Kermispaard kopen? Bied vanaf 1150!
  • Theo Onnes (1957)
Jaartal2009
TechniekAcryl
StijlRealistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit bijzondere kinderportret van een meisje op een draaimolenpaard is geschilderd op een oude PTT postzak. Het doek is gespannen op een spieraam. Theo Onnes staat bekend om zijn dierenschilderijen.

Theo Onnes (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Cop
FA. (1)

13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
100 cm
100 cm
Starttijd:31-05-2022 om 16:29
Eindtijd:06-06-2022 om 20:16
Openingsbod € 1150
ObjectlocatieAmersfoort, Nederland
VerzendingAlleen per koerier