Theodora Plas - Olieverf Cities of the .......... - Verkocht

Theodora Plas - Olieverf Cities of the .......... kopen? Bied vanaf 75!
Theodora Plas - Olieverf Cities of the .......... kopen? Bied vanaf 75!Theodora Plas - Olieverf Cities of the .......... kopen? Bied vanaf 75!Theodora Plas - Olieverf Cities of the .......... kopen? Bied vanaf 75!
  • Theodora Plas (1957)
Jaartal1987
StijlAbstract
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
Lijst39 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Het werk is aan de achterkant gesigneerd was oorspronkelijk 950 gulden waard

Theodora Plas (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Hofkunst
FA. (6)

74 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
39 cm
39 cm
35 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:22-11-2019 om 13:32
Eindtijd:05-12-2019 om 11:24
remco1970
04 dec. / 15:43
€ 65