5. Theodora Plas

Theodora Plas (1957)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Theodore PLAS (Den Helder 1957)

Theodora Plas - The reason for my song kopen? Bied vanaf 150!

Theodora Plas - The reason for my song

Geplaatst doornillody

Eindtijd14-02-2021 om 22:42

Jaartal1999
Afmetingen120 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst