Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
THEODOR GERARD 1829 - 1895
BELGISCHE DAME MET KINDEREN
ETS OP DIK PAPIER IN DE MAAT 19 X 22 CM
GESIGNEERD ONDER rechts
ZONDER LIJST
GOEDE STAAT
Paar kleine randvlekjes
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFO ZIE ONZE WEBWINKEL
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 29-5-2017 om 21:02 |
Eindtijd | 8-6-2017 om 21:02 |