Thijs Buit - ets: IJssel - 1959 - Verkocht

Thijs Buit - ets: IJssel - 1959 kopen? Bied vanaf 55!
Thijs Buit - ets: IJssel - 1959 kopen? Bied vanaf 55!Thijs Buit - ets: IJssel - 1959 kopen? Bied vanaf 55!Thijs Buit - ets: IJssel - 1959 kopen? Bied vanaf 55!Thijs Buit - ets: IJssel - 1959 kopen? Bied vanaf 55!
  • Thijs Buit (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1959
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuke ets van Thijs Buit. Titel: IJssel. Jaar ; 1959. Afmetingen voorstelling: H10,3 x b16,2 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag

Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.

Thijs Buit (1934)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (35)

1020 verkochte items
Alle items van deze verkoper (355)
19.5 cm
13.5 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-08-2021 om 11:46
Eindtijd:30-08-2021 om 19:08
Janzelf
27 aug. / 21:56
€ 55