Thilo Maatsch - Abstract sunny landscape with houses

Thilo Maatsch - Abstract sunny landscape with houses kopen? Bied vanaf 450!
Thilo Maatsch - Abstract sunny landscape with houses kopen? Bied vanaf 450!Thilo Maatsch - Abstract sunny landscape with houses kopen? Bied vanaf 450!Thilo Maatsch - Abstract sunny landscape with houses kopen? Bied vanaf 450!Thilo Maatsch - Abstract sunny landscape with houses kopen? Bied vanaf 450!Thilo Maatsch - Abstract sunny landscape with houses kopen? Bied vanaf 450!Thilo Maatsch - Abstract sunny landscape with houses kopen? Bied vanaf 450!
  • Thilo Maatsch (1900-1983)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1929
TechniekPotlood
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig vroege kleurpotlood tekening van de Bauhaus/Novembergruppe kunstenaarThilo Maatsch.
Het werk is gesigneerd en gedateerd in potlood.
In uitstekende originele conditie, nooit ingelijst geweest.

Herkomst: nalatenschap van de kunstenaar.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 38,80

Starttijd30-10-2023 om 12:41
Eindtijd5-11-2023 om 20:23
Openingsbod € 450
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland