Ets van Thom Gerrard. Jaar: 1962. Oplage: 1/50. Afmetingen incl passe-partout: H38.5x b49.5cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b38.5cm. Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gegarandeerd.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs
Tom Gerrard is een Australische schilder wiens werken zich richten op het leven in de voorsteden. Zijn stijl ontwikkelde zich door zijn productieve internationale output op straat, en hij gebruikt hedendaagse technieken zoals spuitverf en airbrush. De werken van Gerrard comprimeren de ruimte door middel van gedurfde, afgeplatte kleurenschema's, waarbij hij gebruik maakt van een kenmerkende zwarte omtreklijn die zijn grafische vormen omlijst. De hoofden die in het werk van Gerrard verschijnen, volgen de lijn van graffiti-personages, opnieuw bedacht door de multiculturele lens van Gerrards jeugd in de westelijke buitenwijken van Melbourne. Observatie is de sleutel tot Gerrards praktijk; de architectonische elementen en huiselijke objecten zijn rechtstreeks ontleend aan zijn omgeving, zowel thuis als door te reizen. Gerrard heeft geëxposeerd in Los Angeles, Barcelona en Tokyo, en zijn werken zijn aangekocht door de National Gallery of Australia en de National Gallery of Victoria. Hij is een actieve internationale muralist die opdrachten kreeg in Londen, Berlijn, Quito en Rio de Janeiro.