Thomas Ankum - olieverf op doek - zonder titel - 1993 - geëxposeerd in Haags Gemeentemuseum - Verkocht

Thomas Ankum - olieverf op doek - zonder titel - 1993 - geëxposeerd in Haags Gemeentemuseum kopen? Bied vanaf 675!

Verkoopprijs: € 776,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Thomas Ankum - olieverf op doek - zonder titel - 1993 - geëxposeerd in Haags Gemeentemuseum kopen? Bied vanaf 675!Thomas Ankum - olieverf op doek - zonder titel - 1993 - geëxposeerd in Haags Gemeentemuseum kopen? Bied vanaf 675!Thomas Ankum - olieverf op doek - zonder titel - 1993 - geëxposeerd in Haags Gemeentemuseum kopen? Bied vanaf 675!Thomas Ankum - olieverf op doek - zonder titel - 1993 - geëxposeerd in Haags Gemeentemuseum kopen? Bied vanaf 675!Thomas Ankum - olieverf op doek - zonder titel - 1993 - geëxposeerd in Haags Gemeentemuseum kopen? Bied vanaf 675!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

785 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Thomas Ankum (1961)
Jaartal1993
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen145 cm x 130 cm (h x b)
Lijst146 cm x 131 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer fraai,groot werk van Thomas Ankum uit 1993. Het doek is geëxposeerd geweest in het Haags Gemeentemuseum tijdens ‘Stadscollectie op zicht’.
Ingelijst met eenvoudig houten lijst, door de kunstenaar zelf aangebracht.
Werk is in zeer goede conditie.

Thomas Ankum (1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

785 verkochte items
131 cm
146 cm
130 cm
145 cm
Dit item is verkocht voor 776,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2020 om 19:55
Eindtijd:21-12-2020 om 22:56
Valkenburger
21 dec. / 14:32
€ 675