Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 45 x 45 cm (h x b) |
Passe-partout | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 300 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter