Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1974 |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.