Tiddo Nieboer - Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd - Verkocht

Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
  • Tiddo Nieboer (1940-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Twee houtsnedes van Tiddo Nieboer, zonder titel. Ze zijn beide gesigneerd, gedateerd (1998) en voorzien van oplagenummer (6/15 en 7/15). Gedrukt op dun papier, gemonteerd op karton, niet ingelijst.De houtsnedes zijn afkomstig uit de collectie van ABNAmro.

De afmeting van iedere houtdruk is 23 x 23 cm. De conditie is matig, beide werken vertonen vlekjes (foxing), zie foto's.

Ophalen in Breda of verzenden op kosten van de koper.

Tiddo Nieboer (1940-2002)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  monschau
546 verkochte items
Alle items (20)