| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Twee houtsnedes van Tiddo Nieboer, zonder titel. Ze zijn beide gesigneerd, gedateerd (1998) en voorzien van oplagenummer (6/15 en 7/15). Gedrukt op dun papier, gemonteerd op karton, niet ingelijst.De houtsnedes zijn afkomstig uit de collectie van ABNAmro.
De afmeting van iedere houtdruk is 23 x 23 cm. De conditie is matig, beide werken vertonen vlekjes (foxing), zie foto's.
Ophalen in Breda of verzenden op kosten van de koper.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda, Nederland |
| Garantie | |