FA. (1)

Tilly Wils - Au Printemps

Tilly Wils - Au Printemps kopen? Bied vanaf 50!
Tilly Wils - Au Printemps kopen? Bied vanaf 50!Tilly Wils - Au Printemps kopen? Bied vanaf 50!Tilly Wils - Au Printemps kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Tilly Wils (1949)
Jaartal1998
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen83 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde zeefdruk
  • Beeldformaat: 53 x 53 cm
  • Drukgangen: 29
  • Nummering wijkt af van de foto
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt op geschept papier en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.

Tilly Wils (1949)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
71 cm
83 cm
Starttijd:14-05-2022 om 17:37
Eindtijd:18-05-2022 om 20:34
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieDen Haag, Nederland