Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 56 cm (h x b) |
Incl. lijst | 81 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Apeldoorn, Nederland |
Starttijd | 25-5-2021 om 20:00 |
Eindtijd | 6-6-2021 om 20:20 |