Tine Honig - Schuur - Boerenhoeve

Tine Honig - Schuur - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 50!
Tine Honig - Schuur - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 50!Tine Honig - Schuur - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 50!Tine Honig - Schuur - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 50!Tine Honig - Schuur - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 50!Tine Honig - Schuur - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 50!Tine Honig - Schuur - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 50!Tine Honig - Schuur - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 50!Tine Honig - Schuur - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 50!
  • Tine Honig (1894-1957)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1932
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Realistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19.5 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 29 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Voorstelling van een "schuur op een boerenerf" van Tine Honig uit 1932.
Linksonder gesigneerd en gedateerd.
Ondanks de ouderdom van bijna 95 jaar geen ouderdomsverschijnselen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00

Tine Honig (1894-1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Arica45
267 verkochte items
Alle items (48)
37 cm
29 cm
26 cm
19.5 cm