Titus Nolte - Titus Nolte - Zeefdruk - Bob Dylan - Verkocht

Titus Nolte - Zeefdruk - Bob Dylan  kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Titus Nolte - Zeefdruk - Bob Dylan  kopen? Bied vanaf 250!Titus Nolte - Zeefdruk - Bob Dylan  kopen? Bied vanaf 250!Titus Nolte - Zeefdruk - Bob Dylan  kopen? Bied vanaf 250!Titus Nolte - Zeefdruk - Bob Dylan  kopen? Bied vanaf 250!Titus Nolte - Zeefdruk - Bob Dylan  kopen? Bied vanaf 250!
  • Titus Nolte (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige litho - collectors item voor de Dylan-fan!

Litho uit 2000, Bob Dylan (winnaar van de Nobelprijs voor de Literatuur 2016)

van Titus Nolte gebaseerd op een foto van Ken Regan.

Afmeting: 122,5 cm x 40 cm

Gesigneerd en genummerd.

In muziekcentrum Vredenburg, Utrecht hangt een emaille wandplaat, zie:

http://utrecht.kunstwacht.nl/kunstwerken/bekijk/4379-portet-van-bob-dylan

Titus Nolte (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Gobli
118 verkochte items
Alle items (0)