Tjarko ten Have - Tjarko ten Have (1947-2003)

Tjarko ten Have - Tjarko ten Have (1947-2003) kopen? Bied vanaf 25!
Tjarko ten Have - Tjarko ten Have (1947-2003) kopen? Bied vanaf 25!Tjarko ten Have - Tjarko ten Have (1947-2003) kopen? Bied vanaf 25!
  • Tjarko ten Have (1947-2003)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van de Rotterdamse kunstenaar Tjarko ten Have (1947-2003).  Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,25

Tjarko ten Have (1947-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3558 verkochte items
Alle items van deze verkoper (462)
65 cm
50 cm
Starttijd11-2-2024 om 13:04
Eindtijd25-2-2024 om 10:07
Openingsbod € 25
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland