Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gouache |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 44.5 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Toine Corstjens Meerssen 1922 – Maastricht 2015
Industrieel ontwerper bij de Koninklijke Sphinx te
Maastricht van 1945 - 1982.
Daarnaast kunstschilder in hart en nieren.
Gouache H.44.5 x Br.56cm.
Gesigneerd rechts onder.
De authenticiteit van het aangeboden werk “ Geordende vlakken en circels ” van Toine Corstjens wordt voor 100%
gegarandeerd, de Gouache is in familie bezit en nooit eerder verkocht geweest.
Voor meer informatie over de schilder, zie www.toinecorstjens.nl
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Schilderij al meer dan 50 jaar oud en de kleuren zijn nog zeer helder | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Maastricht, Nederland |
Starttijd | 21-7-2019 om 23:27 |
Eindtijd | 4-8-2019 om 21:40 |