Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 29.5 x 47 cm (h x b) |
Passe-partout | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Toine Corstjens Meerssen 1920 – Maastricht 2015
Industrieel ontwerper bij de Koninklijke Sphinx te
Maastricht van 1945 - 1982.
Daarnaast kunstschilder in hart en nieren.
Pentekening uit 1987 in zeer goede staat, getekend op kalk papier.
Gesigneerd rechts onder.
De authenticiteit van het aangeboden werk “ Herenboerderij langs de Geul” van Toine Corstjens wordt voor 100%
gegarandeerd.
Voor meer informatie over de schilder, zie www.toinecorstjens.nl
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Niet verkleurd | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Maastricht, Nederland |
Starttijd | 25-8-2019 om 22:52 |
Eindtijd | 27-9-2019 om 14:51 |