Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54.5 x 54.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Toine Corstjens kunstschilder.
Industrieel ontwerper bij de Koninklijke Sphinx
Maastricht van 1945 - 1982.
Litho met zwarte inkt in goede staat, gesigneerd rechts onder, begin jaren 60 v/d vorige
eeuw.
Ingelijst (wissellijst), maat werk H.24 x 21 cm,
Lijst H. 54,5 x 54.5 cm.
Ik garandeer het werk "Vrouw in zwart wit" van Toine Corstjens op echtheid.
Het werk is in familie bezit en nooit eerder verkocht geweest.
Bij verkoop wordt het werk goed verpakt en aangetekend verzonden.
Voor meer informatie over de schilder zie www.toinecorstjens.nl
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Maastricht, Nederland |
Starttijd | 1-8-2018 om 21:10 |
Eindtijd | 15-8-2018 om 22:40 |