Tom Eyzenbach, De vereenzelviging met de hoofdpersoon, Ets

Tom Eyzenbach, De vereenzelviging met de hoofdpersoon, Ets kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Tom Eyzenbach, De vereenzelviging met de hoofdpersoon, Ets kopen? Bied vanaf 30!Tom Eyzenbach, De vereenzelviging met de hoofdpersoon, Ets kopen? Bied vanaf 30!Tom Eyzenbach, De vereenzelviging met de hoofdpersoon, Ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Tom Eyzenbach (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Tom Eyzenbach

Voorstelling bekend onder de titel 'De vereenzelviging met de hoofdpersoon'

Losbladig, beeldmaat 22x26, bladmaat 33x43

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Eyzenbach '81', genummerd l.o. '40/75'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:23-09-2016 om 17:41
Eindtijd:04-10-2016 om 13:41

Biedingen (1):

LucasLucas
4 okt. / 07:36
€ 30