Tom Eyzenbach - Tom Eyzenbach, De vereenzelviging met de hoofdpersoon, Ets - Verkocht

Tom Eyzenbach, De vereenzelviging met de hoofdpersoon, Ets kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Tom Eyzenbach, De vereenzelviging met de hoofdpersoon, Ets kopen? Bied vanaf 30!Tom Eyzenbach, De vereenzelviging met de hoofdpersoon, Ets kopen? Bied vanaf 30!Tom Eyzenbach, De vereenzelviging met de hoofdpersoon, Ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Tom Eyzenbach (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Tom Eyzenbach

Voorstelling bekend onder de titel 'De vereenzelviging met de hoofdpersoon'

Losbladig, beeldmaat 22x26, bladmaat 33x43

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Eyzenbach '81', genummerd l.o. '40/75'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Tom Eyzenbach (1951)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
3349 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)

Starttijd23-9-2016 om 17:41
Eindtijd4-10-2016 om 13:41
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken