Tomoe Yokoi - Stillife with Sakebottle - mezzotint - handgesigneerd - Verkocht

Tomoe Yokoi -  Stillife with Sakebottle - mezzotint - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Tomoe Yokoi -  Stillife with Sakebottle - mezzotint - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Tomoe Yokoi -  Stillife with Sakebottle - mezzotint - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Tomoe Yokoi -  Stillife with Sakebottle - mezzotint - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Tomoe Yokoi -  Stillife with Sakebottle - mezzotint - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
  • Tomoe Yokoi (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44.7 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

Tomoe Yokoi

- Stillife with Sakebottle -

mezzotint op Büttenpapier

handgesigneerd en genummerd

oplage 111/150

afmetingen blad 65,5 x 50,5 cm

afmetingen beeld 30,0 x 44,7 cm

in goede staat

nooit ingelijst geweest

Tomoe Yokoi (1943)

JapansJapansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

858 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
30 cm
44.7 cm
Dit item is verkocht voor 245,00
Starttijd:30-07-2018 om 00:22
Eindtijd:02-08-2018 om 20:08
Biedingen (11)
Amacord
02 aug. / 19:10
€ 245
leinbeij
02 aug. / 18:05
€ 225
Amacord
02 aug. / 15:37
€ 205
Truidje
02 aug. / 15:37
€ 205
Amacord
02 aug. / 15:36
€ 195
Truidje
02 aug. / 15:36
€ 185
Amacord
02 aug. / 11:59
€ 165
leinbeij
02 aug. / 11:59
€ 155
Amacord
02 aug. / 11:47
€ 145
leinbeij
02 aug. / 11:27
€ 135
Amacord
01 aug. / 19:49
€ 125