Ton Diekstra - Ets/aquatint: Doorkijk - 2000 - Verkocht

Ton Diekstra - Ets/aquatint: Doorkijk - 2000 kopen? Bied vanaf 49!
Grafiek (handgesigneerd)

Ton Diekstra - Ets/aquatint: Doorkijk - 2000 kopen? Bied vanaf 49!Ton Diekstra - Ets/aquatint: Doorkijk - 2000 kopen? Bied vanaf 49!Ton Diekstra - Ets/aquatint: Doorkijk - 2000 kopen? Bied vanaf 49!Ton Diekstra - Ets/aquatint: Doorkijk - 2000 kopen? Bied vanaf 49!Ton Diekstra - Ets/aquatint: Doorkijk - 2000 kopen? Bied vanaf 49!Ton Diekstra - Ets/aquatint: Doorkijk - 2000 kopen? Bied vanaf 49!
  • Ton Diekstra (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen10 x 11 cm (h x b)
Passe-partout42 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEigen druk
Ets/aquatint van Ton Diekstra. Titel: Doorkijk. Jaar: 6 mei 2000. Oplage: Eigen druk. Afmetingen incl passe-partout: H42 x b36m. Afmetingen voorstelling: H10 x b11cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild

T.g.v 30 jaar Petit

Landschappen met bossen en polders waren lange tijd een bron van inspiratie voor haar schilderijen en etsen. Het rivierlandschap van Lek kwam regelmatig terug in haar werk. Het reizen naar landen als Italië, Frankrijk, Marokko,Thailand en Jordanië leverde nieuwe onderwerpen. Gotische bouwstructuren en oude culturen boeiden haar boven mate. Indrukken hiervan paste zij fragmentarisch toe. Gedeelten van gewelven en zuilen, mythologische verhalen vertaalde zij naar een dromerige wereld weergegeven in warme aardkleuren. In haar naaste omgeving vormen haar honden tevens een bron van inspiratie. Het maken van portretten in opdracht behoort tot één van haar specialiteiten.
In de loop der jaren heeft Diekstra in de techniek van het etsen een grote perfectie bereikt. In 1986ontving zij de eerste prijs grafiek van de papierfabriek Schut in Heelsum. Zij exposeert in binnen- en buitenland, werkt in opdracht en deed regelmatig mee aan de kunstmanifestatie “Grafiek Nu” .In 1987 en 1988 werkte zij mee aan het cursusboek en de televisieserie Portrettekenen en -schilderen en Landschaptekenen en -schilderen van Teleac. Ook publiceerde zij in 1990 het boek “Karikaturen tekenen”, uitgave Cantecleer.Zij is lid van het Genootschap Kunstliefde waarvan zij in 1991 een reisbeurs naar Rome en Pompei ontving.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95

Ton Diekstra (1939)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunstplus
1221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (96)
36 cm
42 cm
11 cm
10 cm

Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd26-10-2023 om 10:11
Eindtijd6-11-2023 om 21:08
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken