Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Acryl |
Drager | Paneel |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 11-3-2024 om 15:35 |
Eindtijd | 25-3-2024 om 21:42 |