Ton Pape - Abstract - Verkocht

Ton Pape - Abstract kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Ton Pape - Abstract kopen? Bied vanaf 1!Ton Pape - Abstract kopen? Bied vanaf 1!Ton Pape - Abstract kopen? Bied vanaf 1!Ton Pape - Abstract kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

436 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Ton Pape (1916-2003)
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 23 cm (h x b)
Lijst66 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk.
Goede kunstenaar.
Originele lijst.
Algemeen goede staat.
Zie foto's.

Zie foto's.

Ton Pape (1916-2003)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

436 verkochte items
46 cm
66 cm
23 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-04-2020 om 13:20
Eindtijd:07-06-2020 om 21:38
Biedingen (2)
Luuk534
07 jun. / 21:32
€ 3
thaeke
04 jun. / 19:57
€ 1