Ton Pape - Figuur 128 - Verkocht

Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!
Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!Ton Pape - Figuur 128 kopen? Bied vanaf 25!
  • Ton Pape (1916-2003)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen31 cm x 20 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Ton Pape (1916-2003)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
38 cm
50 cm
20 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-10-2022 om 11:33
Eindtijd:07-10-2022 om 21:09
robinbuijze
06 okt. / 11:19
€ 25