Ton Pape - figuur 270 - Verkocht

Ton Pape - figuur 270 kopen? Bied vanaf 30!
Ton Pape - figuur 270 kopen? Bied vanaf 30!Ton Pape - figuur 270 kopen? Bied vanaf 30!
  • Ton Pape (1916-2003)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1978
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraai origineel werk :gouache op papier van  de Haagsche kunstenaar Ton Pape.   Heel strak uitgevoerd, in perfecte staat. U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.  U kunt het werk op toegestuurd krijgen  via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstwerk verzorgen

Ton Pape (1916-2003)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
55 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 11:08
Eindtijd:10-10-2022 om 22:15
animacura2
10 okt. / 14:35
€ 30