Ton Pape - Gouache 1880

Ton Pape - Gouache 1880 kopen? Bied vanaf 80!
Ton Pape - Gouache 1880 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 1880 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 1880 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 1880 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 1880 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 1880 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 1880 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 1880 kopen? Bied vanaf 80!
  • Ton Pape (1916-2003)
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi origineel werk van een abstracte voorstelling gemaakt door Ton Pape.

Geen titel, maar genummerd 1880 op de achterzijde.

Gesigneerd Rechtsonder T. Pape.

Afmeting papier: 58 x 45 cm

Afmeting Gouache : 50 x 40 cm

Het werk wordt veilig verzonden tussen 2 houten plaatjes.

Ton Pape (1916-2003)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (24)

Lid sinds 2017
399 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
45 cm
58 cm
Starttijd:22-09-2022 om 09:28
Eindtijd:06-10-2022 om 19:15
Openingsbod € 80
ObjectlocatieRaamsdonksveer,  Nederland
VerzendingNaar Nederland en België