KeesvanDongenArt
  5. KeesvanDongenArt

KeesvanDongenArt

Lid sinds 2017 / Raamsdonksveer, Nederland

10 aangeboden items / 381 verkochte items

FA. (23 x Favoriet)
10 aangeboden items door deze verkoper
Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut kopen? Bied vanaf 70!
Mart Kempers - Zeefdruk - Fuut

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal1988
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Dongen - Pochoir - Croquis kopen? Bied vanaf 495!
Kees van Dongen - Pochoir - Croquis

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1925
TechniekVaria
Afmetingen26 cm x 20.2 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - "De Vos en de Druiven" kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - "De Vos en de Druiven"

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1945
TechniekVaria
Afmetingen30.3 cm x 22.3 cm (h x b)
Pierre van Soest - Ets - Woman kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest - Ets - Woman

Jaartal1988
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Pape - Gouache 2478 kopen? Bied vanaf 80!
Ton Pape - Gouache 2478

TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Bosen - Linosnede - Chrysant kopen? Bied vanaf 1!
Frans Bosen - Linosnede - Chrysant

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1934
TechniekVaria
Afmetingen36.4 cm x 26.3 cm (h x b)
Laatste
kans
Hans van Dokkum - Rozen kopen? Bied vanaf 1!
Hans van Dokkum - Rozen

TechniekLitho
Afmetingen30.7 cm x 35.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1945
TechniekVaria
Willem Gerard Hofker - Soemina - Vrouw uit Djocjakarta kopen? Bied vanaf 1!
Willem Gerard Hofker - Soemina - Vrouw uit Djocjakarta

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1940
TechniekVaria
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)

Jan van den Berg - Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 275!
Jan van den Berg - Stilleven met bloemen

Jaartal1982
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst